Formda Kalmanın En Kolay Yolu: Akıllı Tartılar

Akıllı Tartı Nedir?

Akıllı tartılar, tartıldığınızda sadece kilonuzu değil, kilonuzdan daha fazlasını gösteriyor. Ürün görünüm olarak klasik dijital tartılara benzese de gelişmiş teknolojik özellikleri ile onlardan çok daha fazlasını sunuyor.

Vüct profil analizi yapmak sağlık bakımından çok yararlı ve gereklidir. Vücudunuzun ne kadar yağ, su, kas ve kemiğin bulunduğunu bilmek, sağlık hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı anlamanıza yardımcı olur. Vücudunuzdaki kas oranını yükseltirken yağ kaybettiğinizi fakat su seviyenizi koruduğunuzu bilmek daha sağlıklı ve güven vericidir.

Akıllı tartılar sayesinde bu verileri takip etmek artık çok kolay!

Akıllı Tartı ile Ne Yapabilirsiniz?

Akıllı tartılar sayesinde vücut yağ oranı ölçümü, vücut kas oranı ölçümü, vücut kemik oranı ölçümü, günlük gereken kalori miktarı ölçümü yaparak vücudunuzu yakından tanıyabilir ve kontrol edebilirsiniz. Vücut kitle indeksini öğrenmeyi sağlayan akıllı tartılar, iPhone ve Android telefonlarla entegre bir biçimde çalışıyor. Akıllı telefonlara yüklenen uygulama sayesinde, tartıdan elde edilen tüm ölçümler kayıt altına alınarak grafik haline getirilebiliyor.

İdeal Kilo Nedir?

Sizlerin de bildiği gibi sağlıklı bir vücuda sahip olmak için “ideal kilo”da olmak ve bu kiloyu korumak oldukça önemlidir. Peki “ideal kilo” nedir? İdeal kilo boyunuz ve cinsiyetiniz dikkate alındığında sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için gerekli olan kilodur. Akıllı tartılar sayesinde bu kilo aralığınıza ulaşabilir, bu kiloyu koruyabilir ve takibini sağlayabilirsiniz.

Fakir Sun Bluetooth Akıllı Tartı

Fakir Sun Bluetooth Akıllı Tartı son teknolojisi ile sizler için geliştirildi. Sun’ın 4.0 Bluetooth özelliği sayesinde SenssunHealth uygulamasını indirerek tartınızı rahatlıkla mobil cihazınıza bağlayabilir ve vücunuz ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.


Fakir Sun Bluetooth Tartı ile Neler Yapabilirsiniz?

• Bluetooth özelliği ile telefonunuza kolayca bağlanır ve vücut verilerinizi takip etmenizi sağlar

• Tartıya her çıktığınızda gelişmiş sensörleri ile kilonuzu en doğru şekilde ölçer ve vücut verilerinizi kaydeder.

• Vücut yağ oranı ölçümü, vücut kas oranı ölçümü, vücut kemik oranı ölçümü, günlük gereken kalori miktarı ölçümü yapar.

• Çoklu kullanıcı hafıza kapasitesi ile aile bireyleriniz de kilo ve vücut takibini yapabilirsiniz.

• Vücut veri bilgilerinizi telefonunuzdan periyodik olarak takip edebilir ve sonuçlarınızı grafik haline getirebilirsiniz.

Fakir Sun Akıllı Tartı sıradan bir tartı gibi gözükmesine rağmen aslında bir tartıdan daha fazlası! Bu ürüne daha yakından bakmak isterseniz Fakir Sun Bluetooth Tartı'yı sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yakın gelecekte tüm cihazların Wifi ve Bluetooth ile birbirine bağlanacağı düşünülmektedir bu ürünlerden daha fazlasını keşfetmek için Nesnelerin İnterneti IoT adlı makalemize göz atabilirsiniz.

Artık akıllı tartılar ve ne işe yaradıkları hakkında oldukça fazla bilgiye sahipsiniz.

Eğer aklınıza takılan konular varsa bize 0850 304 43 82 telefonundan ya da bize ulaşın formundan bildirebilirsiniz.